O nás

onas-(14).jpgZmienka o dobe, kedy televízia stála v jednej polohe na stolíku, a divák si musel nájsť vhodné miesto, aby ju vôbec mohol sledovať, znie ako rozprávanie z praveku. Dnešné technika sa naopak dokonale prispôsobuje svojim užívateľom. Dôkazom je aj široká ponuka výrobkov značky Stell, ktorá od roku 2005 zahŕňa okrem fixných, výsuvných a polohovateľných držiakov na televízory a AV prístroje, tiež rôzne typy moderných stolíkov a políc.

Medzi hlavné prednosti výrobkov Stell patrí okrem špičkovej kvality a maximálnej flexibility aj jednoduchá obsluha, ktorá je zárukou jednoduchého ovládania a príjemného užívania. Zvlášť milovníci dizajnu potom ocenia atraktívny vzhľad, typický pre všetky výrobky značky Stell.

Na výber je mnoho typov držiakov pre najrozmanitejšie typy a veľkosti televízorov a AV prístrojov. Zo širokej ponuky si vyberie rovnako tak majiteľ  100" obrazovky, ktorý si zaobstará výsuvný a polohovateľný držiak Stell s nosnosťou až 70 kg, ako žena, zvyknutá sledovať pri varení malú televíziu s uhlopriečkou 13", ktorej dobre poslúži jednoduchý fixný držiak Stell zabudovaný v kuchynskej linke.
V ponuke značky Stell nájdete aj kombinácia držiakov s tv stolíky, alebo samostatné univerzálne stolíky pre každý interiér, v prevedení kov / sklo alebo drevo / sklo.

Obľúbené sú aj stolný držiaky na televízie alebo monitory, uľahčujúce prácu pri počítači.
Trendom poslednej doby, ktorý nachádza uplatnenie nielen vo verejných priestoroch, ale aj v moderných dizajnových interiéroch, sú potom stropné polohovateľné držiaky pre prístroje s uhlopriečkou až 70" a nosnosťou až 80 kg a tiež stropné - fixné alebo výsuvné - držiaky projektorov.

Značka Stell myslí aj na priaznivcov dobrej hudby. Pre prístroje DVD a SET-TOP BOX ponúka praktické univerzálne police aj nástenné polohovateľné držiaky pre reproduktory, ktoré prispievajú ku kvalitnému počúvania hudby a hovoreného slova.
Výrobky Stell dobre poznajú aj majitelia satelitov - kvalitné a pritom cenovo veľmi výhodné držiaky antén majú široké využitie - dajú sa pripevniť na stenu, na balkón alebo na stožiar.